Członkowie i Eksperci

Anna Młynarczyk:

Prezes Zarządu Fundacji. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Plantijn Hogeschool w Antwerpii. Członek zarządu kilku firm prawa handlowego. Audytor bezpieczeństwa informacji. Koordynator projektów promujących i komercjalizujących wiedzę akademicką w środowisku przedsiębiorczym. Posiada bogate doświadczenie w dziedzinie badań rynkowych i marketingowych. Od kilku lat aktywny inwestor na GPW. Prywatnie mama  Tomka i Magdy, pasjonatka sztuki teatralnej.

Iwona Golczyk:

Psycholog, pedagog, doradca zawodowy. Absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie, ukończyła I stopień szkolenia z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Doświadczenie zdobywała pracując z młodzieżą szkolną oraz jako nauczyciel akademicki w Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Obecnie jej aktywność zawodowa skupia się na prowadzeniu szkoleń z zakresu doradztwa zawodowego, komunikacji interpersonalnej, podnoszenia kompetencji psychologicznych, których celem jest kształtowanie umiejętności społecznych i emocjonalnych pomocnych w rozwoju osobistym i zawodowym. Zajmuje się również doradztwem personalnym, prowadzeniem warsztatów grupowych i konsultacji indywidualnych dla osób zainteresowanych własnym rozwojem oraz poszukujących nowej drogi w życiu. Prywatnie mama pięcioletniej Hani, wielbicielka zumby i książek Irvina Yalom’a.

Izabela Strzałkowska:

Ukończyła Szkołę Trenerów MERITUM na poziomie 5 EQF oraz Szkołę Zaawansowaną Trenera PS. Trener wewnętrzny oraz Regionalny Kierownik Sprzedaży w jednej ze znanych marek odzieżowych. Od kilku lat szkoli zespoły sprzedażowe i przygotowuje kandydatów do objęcia stanowisk Kierowniczych. Przeprowadza szkolenia metodami aktywnymi w formie warsztatów na  wielu płaszczyznach( podwyższanie kompetencji, rozwój osobisty, zarządzanie czasem, zarządzanie sprzedażą, obsługa klienta i inne). Zajmuje się również coachingiem i rozwojem osobistym. Pełna motywacji i chęci we wspieraniu innych w szukaniu drogi do własnego ja.