Chcemy kształcić w temacie inwestowania oraz przedsiębiorczości.

Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości i Rozwoju Osobistego we współpracy z Global Investor Club ma przyjemność poinformować Państwa o inauguracyjnym spotkaniu które odbędzie się w czwartek 22 października w sali Urzędu Stanu Cywilnego w Częstochowie.

Chcemy kształcić w temacie inwestowania oraz przedsiębiorczości.

Global Investor Club to sieć inwestorów wsparta mechanizmem pozyskiwania, przechowywania oraz wymiany informacji i wiedzy wraz z technicznymi i prawnymi narzędziami do przeprowadzania skutecznych i etycznych inwestycji indywidualnie lub grupowo. Global Investor Club działa poprzez sieć oddziałów, które zrzeszają inwestorów indywidualnych. W ten sposób budujemy relację. W oddziałach odbywają się regularne spotkania podnoszące wiedzę członków. Poprzez kontakty członków oraz dostawców zewnętrznych pozyskujemy najlepszą ofertę inwestycyjną, która pozwala nam na osiąganie ponadprzeciętnych zysków.

Możemy także pomóc w sfinansowaniu Twojego pomysłu. Po prostu do nas przyjdź.

Ekspertem i wykładowcą na inauguracyjnym spotkaniu będzie znany inwestor w nieruchomości Mariusz Matrejek który zgromadził majątek o wartości kilku milionów złotych. Mariusz Matrejek to Inwestor na rynku nieruchomości z ponad 10 letnim doświadczeniem, certyfikowany kierownik projektów, właściciel Aquarius Property Investments. Absolwent Politechniki Wrocławskiej, pośrednik na rynku nieruchomości.

Mariusz opowie o inwestycji w grunty. Będzie można też zadać mu kilka pytań.

Więcej informacji o klubie można znaleźć w folderze http://globalinvestorclub.pl/…/Global-Investor-Club-folder-…

Koszt uczestnictwa w spotkaniu jest symboliczny i wynosi 5zł (przeznaczone na przekąski i napoje)

Członkostwo w klubie GIC jest darmowe. Można dołączyć do klubu na spotkaniu lub zapisując się przez internet : http://globalinvestorclub.pl/…/zapisz-sie-do-klubu-inwesto…/

Więcej informacji o klubie http://globalinvestorclub.pl

Najbliższe spotkania:

22.10.2015

19.11.2015

17.12.2015

Start o godz. 17 w sali Urzędu Stanu Cywilnego przy ul. Ferdynanda Focha 19/21 (I piętro,sala Różowa) w Częstochowie